Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Darbas Londone


Londonas – ne tik turistų traukos centras, bet ir žmonių, kurie nori jame užsidirbti. Ne paslaptis, kad atlyginimas, palyginus su Lietuva, ten yra žymiai didesnis, nes visose darbų sferose (žemės ūkyje, aptarnavimo sferoje, gamyboje ir t.t.) yra gal net keliasdešimt kartų didesnė darbų pasiūla. Darbas Londone yra siūlomas įvairaus amžiaus žmonėms, su išsilavinimu ir be jo. Tam tikrų darbų Londone ar jo apylinkėse galima rasti net ir nemokant anglų kalbos! Žinoma, darbas Londone ateina su sava kaina – pragyvenimas JK yra brangesnis nei Lietuvoje, taip pat daugiau kainuoja būstas ir jo išlaikymas. Tačiau apskritai dirbantys Londone yra patenkinti gaunamu uždarbiu.

Kur ieškoti darbo Londone? Šis klausimas turbūt kyla ne vienam žmogui. Geriausias ir patikimiausias būdas – nuvažiuoti ir ieškoti vietoje. Visgi, ne visada žmonės nori rizikuoti, todėl internetas yra antras variantas. Įsivedę Google paieškoje „Darbas Londone“ – tikrai atrasite darbo skelbimų, ieškančių įvairios kvalifikacijos darbuotojų su įvairiais įgūdžiais. Dar vienas iš variantų susirasti darbą – kreiptis į įdarbinimo užsienyje įmones, kurios pagal žmogaus įgūdžius ir patirtį jam suranda tinkamiausią darbo vietą Londone.

Dažna problema – ne visi mes mokame tarptautinę anglų kalbą. Tai nėra problema, norint dirbti fabrikuose ar kitose įstaigose, kur anglų kalba praktiškai nereikalinga. Visgi, jeigu planuojate važiuoti į šią šalį, išmokite bent pagrindines frazes, kad galėtumėte nors minimaliais susišnekėti: išsinuomoti butą, su taksi nuvažiuoti į reikiamą vietą ar susišnekėti su darbdaviu.

Darbas Londone taip pat siūlomas ir profesionalams, baigusiems aukštąjį. Žinoma, atlyginimai taip pat atitinkami. Gerai išmanančių savo specialybę darbuotojų trūksta ne tik Londone, bet ir kituose pasaulio miestuose.

Darbas Londone vasarai labiausiai žavi studentus. Tai viena optimaliausių galimybių, ypač jeigu turite kur apsigyventi šiame mieste. Studentams siūlomos darbo vietos kavinėse, viešbučiuose, restoranuose, naktiniuose klubuose ar baruose. Tai tos vietos, kur gaunami labai gausūs „arbatpinigiai“. Faktas tas, kad padirbę vasarą Londone, į savo šalį grįžite su nemaža suma pinigų.

Visgi, užsienis baugina ne vieną žmogų. Visuomet išlieka rizika, kad būsite apgauti darbdarvio , arba įvyks tam tikrų nenumatytų nesklandumų. Kad ir kaip bebūtų, jeigu ne užsidirbti, tai bent pakeliauti po Londoną – būtina bent kartą gyvenime.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH