Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Laikas Londone


Londonas – triukšmingas ir judantis miestas, turintis įdomių objektų, kuriuos verta ne tik pamatyti, bet ir juoseapsilankyti, pažinti Anglijos istoriją, tradicijas bei kultūrą. Jeigu nusipirkote lėktuvo bilietus, rezervavote viešbutį bei susiplanavote visą kelionę, pats laikas susipažinti su laiko zona, į kurią vykstate. Nesuderinę savo laikrodžio su Londono laiku, galite patirti tam tikrų nesklandumų ir tuomet jūsų viešnagė šiame įspūdingame mieste gali smarkiai apkarsti.

Kiekvienam keliautojui svarbu žinoti, koks laikas yra toje šalyje į kurią vyksta. Žinoma, su dideliu jauduliu atkeliavus į vietą, kurią seniai norėjote aplankyti, mažiausiai norisi galvoti apie laiką, kuris, maloniai jį leidžiant, pralėks lyg per akimirksnį, tačiau primygtinai patariame nepamiršti apie savo laikrodžius bet kurioje kelionėje. Keliaudami į Londoną, pasukite savo laikrodžius tam, kad nepavėluotumėte į skrydį, laiku išsiregistruotumėte iš viešbučio ar nepražiopsotumėte lankytinų objektų lankymo valandų ir pamatytumėte ką planavote. Juk mažiausia ko norite – tai prarasti už šias pramogas jau sumokėtus pinigus tokiame brangiame mieste kaip Londonas.

Laikas Londone yra skaičiuojamas pagal WET (Western European Time) standartus arba žymimas (UTC).

Tai reiškia, kad laikas Londone yra skaičiuojamas dviejomis valandomis atgal nei Vilniaus laikas. Šį faktą labai svarbu atsiminti lankantis ne tik Londone, bet ir kituose Anglijos miestuose. Jeigu norite žinoti, koks dabartinis laikas Londone, pažiūrėkite į savo laikrodį ir atimkite dvi valandas. Būtent šį veiksmą turite padaryti ir vos nusileidę oro uoste bei atsukti savo laikrodį dviem valandom atgal.

Linkime smagios kelionės ir malonių įspūdžių šiame spalvingame mieste. Ir atsiminkite – gerai sureguliuotas laikrodis padės išvengti bet kokių nesusipratimų.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH