Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londono centras


Londonas – spalvingas miestas, stebinantis ne tik savo kultūrų gausa, turistų srautais, bet ir įdomiais bei visame pasaulyje žinomais lankytinais objektais, kurie pritraukia atvykėlius iš kitų šalių. Londonas dinamiškas, jame žmonės kalba įvairiomis kalbomis. Sakoma, kad pačiame miesto centre gali išgirsti net 300 skirtingų kalbų, kadangi Londonas laikomas kultūriškai turtingiausiu miestu pasaulyje. Čia metai iš metų kėlėsi ir laimę atrado žmonės iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Anglijos sostinė yra milžiniška ir joje apsilankyti tiesiog būtina. Net ir lankantis 10 ar 20 kartą, šiame mieste įmanoma pamatyti tai, ko niekada nematėte ir atrasti tai, ko neatradote prieš tai. Londono centras – tikriausiai ta vieta, kurioje ir buriuojasi turistai. Pačiame centre veikia įvairios parduotuvės, restoranai, kavinės, kuriose kiekvienas gali pavalgyti ir atsipūsti po dienos darbų ar nueitų kilometrų lankant įžymias Londono vietas.

Istorinis Londono centras – Londono Sitis bei Vestminsteris. Londono Sitits yra vienas didžiausių komercinių centrų pasaulyje, tarptautinis finansų centras. Kitaip jis vadinamas kvadratine mylia, nes maždaug toks jo plotas. Londono Sityje gausu restoranų, verslo centrų, teisines paslaugas teikiančių įmonių, finansų biurų. Londono Sitis – tai seniausia dabartinio Londono dalis, kurią pirmajame amžiuje įkūrė Romėnai, ir pavadino Londinium.

Londono Sityje gyvena apie 12 000 nuolatinių gyventojų, tačiau šioje Londono dalyje yra tokia gausybė finansinių centrų ir biurų, kad kasdien juose vien į darbą atvyksta apie 300 000 darbuotojų. Londono Sityje dirba ir nemažai lietuvių, kurie įkūrė „Lietuvių Londono Sičio klubą“, skirtą stiprinti lietuvių verslininkų, finansininkų ir ekonomistų veiklai.

Londono centras – ta vieta, kurioje kiekvienas gali pamatyti įdomiausius lankytinus objektus ir vietas. Net 4 iš jų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, todėl tai turėtų tik dar labiau sužadinti norą juos pamatyti. Taigi, keliaudami aplankyti Londoną, nepamirškite užsukti ir į jo seniausią istorinę vietą – Londono Sitį.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH