Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Londoną


Pats svarbiausias dalykas, kurį turėtų padaryti kiekvienas žmogus, planuojantis savo kelionę – nusipirkti lėktuvo bilietą. Jų kainos priklauso nuo daugelio elementų: bilieto tarifo, mokesčių, konkurencijos, tarpininkų, klasės. Tačiau, kartais skrydžių kompanijos pasirūpina norinčiais, bet negalinčiais keliauti žmonėmis ir neretai pateikia itin pigius kelionių pasiūlymus. Jeigu šiemet jūsų objektas – Anglijos sostinė – pasidomėkite kiek kainuoja lėktuvo bilietai į Londoną.

Aviabilietai į Londoną kainuoja įvairiai. Ne sezono metu, įmanoma rasti bilietus vos nuo 14 eurų į vieną pusę. Tokią kainą ne vienas žmogus sumoka savaitgalį pasirinkęs brangias pramogas. Todėl, jeigu norite paįvairinti savo gyvenimą – bilietai į Londoną pats Londono miestas yra jūsų paslaugoms. Vis dėlto bilietai į Londoną lėktuvu priklausomai nuo dienų, sezono ir išskridimo termino priartėjimo – brangsta. Todėl, jeigu norite nepermokėti, pasirūpinkite jais iš anksto.

Taip pat kaina gali pakilti ir dėl vežamo bagažo svorio ir kiekio. Kiekvienos skrydžių bendrovės nuostatai nežymiai skiriasi, tačiau yra reguliacijos, kokių matmenų krepšį galima įsinešti į orlaivio saloną nemokamai – dažniausiai tai vadinama rankiniu bagažu. Jeigu ruošiatės į kelionę ilgam laikui, o ne tik atostogoms, žinoma, atsiras poreikis didesniam kiekiui bagažo, kuriam taikomi mokesčiai. Kartais juokiamasi, kai skrydžių bendrovės pasiūlo itin geras akcijas kelionių bilietams, kuomet pats bilietas yra pigesnis už papildomo bagažo kainą.

Lėktuvo bilietai į Londoną užsakomi dar paprasčiau. Apie tai kiekvienas gali pasidomėti skrydžių bendrovės, kurioje užsakinėja bilietus, svetainėje.

Domina bilietai į Londoną lėktuvu ir atgal į Lietuvą? Anglijos sostinę galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Palangos.

Aviabilietai į Londoną yra įsigyjami tiek internetu, tiek ir tiesiogiai. Lėktuvų bilietai į Londoną internetu užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Apie užsakymą plačiau skaitykite skrydžių bendrovės, kurią pasirinkote tinklalapyje arba skambinkite telefonu, kuris nurodytas kontaktuose. Susiraskite Jums patogią kelionės datą, pasirinkite keleivių skaičių bei kitus reikalingus parametrus (pagalvokite apie bagažą, bilietą atgal ir pan.)  ir bilietai jau bus Jūsų kišenėje! Linkime Jums malonių įspūdžių!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH