Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Bilietų į Londoną kainos


Bilietų į Londoną kainos visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio bei sausio dienas. Bilietų pabrangimas yra logiškas, nes daugelis turistų nori pamatyti kitą šalį tokiu laikotarpiu, pasižiūrėti kokios tradicijos vyrauja švenčių metu. Taip pat bilietų į Londoną kainos šiuo laikotarpiu būna didesnės, nes užsienyje gyvenantys žmonės grįžta per Kūčias, Kalėdas ar Naujuosius metus aplankyti savo gimtinės ir jų pasiilgusių mylimų žmonių.

Žinoma, savaime aišku, kad šventines dienas žmonės išnaudoja ir dėl papildomų atostogų, kurias skiria bene kiekviena darbovietė. Jeigu vasaros atostogas žadate leisti kur šilčiau, kodėl gi neaplankius garsiojo Londono žiemos metu? Dėl šios priežasties tarpušvenčiu bilietai į Londoną yra tiesiog išgraibstomi.

Taip pat šie bilietai yra šiek tiek brangesni ir vasaros atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Londonas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Žinoma, ne tik turistų, bet ir norinčių užsidirbti studentų, atvykstančių į šį miestą dažnai tik šiltajam sezonui.

Bilietai Vilnius – Londonas ir atgal būna brangūs perkant juos likus vos keletai dienų iki skry-džio, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietai į Londoną pigūs būna tada, kai juos žmonės įsigija likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.

Taip pat, bilietų kainos į Londoną pradžiugins mėgstančius atostogas ir visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų į Londoną pasiūlymus. Būkite atidūs ir sekite naujienas, nes kol kas bilietai Vilnius – Londonas kainuoja vos 14 eurų. O už tokią sumą tikrai ne visada nuskrisite.

Prieš planuodami bet kokį skrydį, taip pat ir į Londoną, atkreipkite dėmesį ir į kitus aspektus, kurie gali turėti įtakos bilietų kainoms – tai bagažo kiekis ir svoris, datos arba maršruto keitimas, ar vardo keitimas, už kuriuos gali būti imami papildomi mokesčiai. Apskritai, jei norite, kad kelionė vyktų sklandžiai, patariame prieš skrydį pasidomėti ir skrydžių bendrovės taisyklėmis, pvz. kiek ir kokio skysčio galima su savimi įsinešti į lėktuvo saloną ir panašiai.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – pigūs bilietai į Londoną padės kiekvienam nukeliauti ir pasiekti savo tikslą – pamatyti ir pasigrožėti Anglijos sostine. Gero skrydžio!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH