Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Kaunas - Londonas


Londonas – labai patraukli kelionių kryptis lietuviams. Tai miestas, kuris nėra labai toli nuo Lietuvos, tačiau nėra ir per arti, todėl patogiausias būdas jį pasiekti – skristi lėktuvu. Skrydžių kompanijos siūlo skrydžius iš įvairių Lietuvos lokacijų: Vilniaus, Kauno ar Palangos. Tai iš ties patogus pasiūlymas žmonėms, kurie gyvena viename iš šių miestų arba aplinkiniuose miesteliuose bei kaimeliuose.

Skrydžiai iš Kauno į Londoną

Skrydžiai iš Kauno į Londoną yra vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net kelis kartus per savaitę. Tai iš ties patogus ir viliojantis pasiūlymas žmonėms, kurie nori tiesiog savaitgaliui nuskristi į Londoną ir pamatyti ten gyvenančių žmonių kultūrą, įvairius lankytinus objektus, muziejus, pasivaikščioti parkuose.

Pigūs bilietai į Londoną iš Kauno parduodami skrydžių bendrovės internetinėje svetainėje. Juos gali nusipirkti kiekvienas, turintis banko kortelę ir galintis padaryti pavedimą internetu. Kaunas – Londonas pigiausi bilietai būna, jeigu juos perkate likus pusmečiui iki išskridimo. Todėl, pats optimaliausias variantas, jei kelionę susiplanuosite iš anksto ir nusipirksite lėktuvo bilietus nieko nelaukdami.

Kaunas – Londonas skrydžių bilietai brangiausi būna švenčių laikotarpiu, kadangi ne vienas žmogus nori pasižiūrėti kaip šventės švenčiamos užsienyje arba savąsias atšvęsti daug įdomiau ir unikaliau. Londonas per kiekvienas Kalėdas pasipuošia labai gražiai, todėl į jį nuskristi per šią šventę yra tikras malonumas ne tik širdžiai, bet ir akims. Skrydžiai Kaunas – Londonas vyksta gana dažnai, todėl prieš pat kelionę patariame įsitikinti ar nepasikeitęs išskridimo laikas.

Jeigu pasirūpinsite, kad pigūs bilietai į Londoną iš Kauno būtų jūsų kišenėje, pasirūpinsite patogia ir nebrangia nakvynės vieta, iš anksto susiplanuosite savo kelionės maršrutą ir nuspręsite kuriuos lankytinus objektus norite pamatyti – galėsite džiaugtis įdomiomis ir maloniomis atostogomis.

Skrendant į Londoną, kaip ir į bet kurį kitą pasaulio miestą, pasirūpinkite ne tik lėktuvo bilietu sau. Nors įsigyti bilietą internetu yra paprasta, daugelis ne visuomet įsigilina į skrydžių bendrovės papildomų paslaugų tarifus. Pasitaiko tokių atveju, kai reikia pakeisti keleivio vardą biliete, pakeisti skrydžio datą arba maršrutą arba susivokiama, kad keleiviams reikės įsigyti papildomo bagažo bilietą. Kiekvienai šių paslaugų skrydžių bendrovės taiko skirtingus įkainius, tad savo patogumui pasidomėkite, kiek papildomų išlaidų atsieis netikėtu atveju.

Jeigu jau kruopščiai suorganizavote savo visą kelionę ir pasidomėjote skrydžių bendrovės taisyklėmis, jūs jau pasiruošęs šokti į lėktuvą ir mėgautis atostogomis.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH