Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai internetu į Londoną


Atvykę į Angliją, nepraleiskite progos apsilankyti Londono centre. Miestų centruose gausu restoranų, kavinių, muziejų, meno galerijų, pramogų ir parduotuvių centrų bei kitų lankytinų objektų. Londonas – tas miestas, į kurį bent kartą gyvenime privalo nuvykti kiekvienas žmogus, mėgstantis susipažinti su kitų šalių kultūra bei tradicijomis arba tiesiog romantiškai pasivaikščioti su mylimu žmogumi.

Lėktuvų bilietai internetu į Londoną yra įsigyjami bet kurios skrydžių kompanijos tinklalapyje. Perkant bilietus, svarbiausia žinoti savo kelionės datą. Vos susiplanavę atostogas, pats pirmas dalykas – nusipirkite bilietus. Dažniausiai, kainos mažiausios būna juos perkant maždaug prieš pusmetį iki išskridimo. Vis dėlto, jeigu nespėjote laiku susigriebti ir perkate paskutinę minutę, turėkite omenyje, kad bilietai į Londoną bus brangesni.

Bilietai į Londoną internetu – žymiai patogesnis, greitesnis ir net saugesnis pirkimo būdas. Kodėl? Todėl, kad asmeniškai kiekvieną žmogų, nusipirkusį bilietą, skrydžių kompanijos informuoja asmeniškai apie skrydžių pakeitimus telefonu arba elektroniniu adresu, kurį nurodėte rezervavimo metu. Bilietai į Londoną internetu yra saugesnis būdas dėl šios priežasties, kad pametę atsispausdintą bilietą, jį bet kuriuo metu galėsite atsispausdinti iš naujo.

Pigūs lėktuvų bilietai į Londoną – juos siūlo daugelis skrydžių bendrovių. Jeigu sugalvojote tiesiog savaitgaliui nuskristi į Angliją, pasidomėkite, gal šiuo laikotarpiu yra taikomos didelės nuolaidos. Pigūs lėktuvų bilietai į Londoną yra parduodami internetu arba oro uostuose.

Bilietai Londonas – Vilnius arba Vilnius – Londonas šiuo laikotarpiu kainuoja vos 14 eurų į vieną pusę. Ši kaina yra ypač maža ir gali atsverti bet kokius brangius savaitgalio malonumus pasilikus namie. Bilietai į Londoną yra siūlomi įvairiomis kainomis, nes tai labai populiari kelionės kryptis, kadangi Londonas – spalvingas miestas, tikrai turintis ką parodyti.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH