Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londonas - Kaunas


Londonas – viena patraukliausių kelionių krypčių. Turistai šį miestą yra pamilę ne tik dėl įdomių lankytinų objektų, muziejų, architektūros statinių, statulų, bet ir dėl labai patogaus susisiekimo lėktuvu. Į šį miestą galite nuskristi ir parskristi ne tik labai greitai, bet ir labai pigiai.

Skrydžiai į Londoną iš Kauno

Skrydžiai į Londoną iš Kauno vykdomi kiekvieną savaitę. Tai labai viliojanti kelionių kryptis ypač per šventes, kai gimtųjų namų ir juose paliktų mylimų žmonių grįžta aplankyti žmonės, gyvenantys Anglijoje. Londonas – Kaunasskrydžių bilietai brangiausi būna švenčių laikotarpiu, todėl norėdami nepermokėti, juos nusipirkite iš anksto, arba pasirinkite kitą datą, šiek tiek po švenčių, kai kainos sumažėja.

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Kauno

Pigus skrydžiai į Londoną iš Kauno būna tada, kai žmogus nusiperka bilietus likus pusmečiui arba bent penkiems mėnesiams iki išskridimo datos. Taip pat skrydžių bendrovės dažnai siūlo patrauklius pasiūlymus ir Londonas – Kaunas kryptis tampa beveik nemokama. Tarpusavyje besivaržydamos skrydžių bendrovės suteikia turistams galimybę keliauti vos nuo 10 eurų. Be abejo, bilietai į Kauną iš Londono visada būna skirtingų kainų. Todėl, pasidomėkite akcijomis ir skriskite jums reikalingu maršrutu pigiau.

Bilietai į Londoną iš Kauno yra parduodami internetu arba tiesiogiai, nuvažiavus į oro uostą. Visgi, tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad modernėjant šiuolaikinėms technologijoms, net ir bilietus paprasčiau, greičiau bei patogiau yra nusipirkti internetu.

Tagi, norėdami nebrangiai nuskristi iš Londono į Kauną arba atvirkščiai, stenkitės bilietus įsigyti kaip įmanoma anksčiau. Taip pat, jeigu įmanoma, venkite šventinių dienų, antraip teks už kelionę sumokėti tiek, kad vargu ar liks pakankamai lėšų įvairioms lauktuvėms, kuriomis norėtumėte nudžiuginti savo artimuosius.

Taip pat prieš bet kokį skrydį rekomenduojame tiksliai nuspręsti, kokio dydžio ir matmenų bagažą žadate skraidintis. Nepamirškite – už papildomą (ne rankinį) bagažą yra taikomi papildomi mokesčiai, tad gerai pagalvokite, ar įmanoma apsieiti be papildomo svorio sau ir lėktuvui.

Jeigu jau kruopščiai suplanavote savo kelionę ir pasirūpinote visomis smulkmenomis – linkime Jums gero skrydžio!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH