Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londonas - Lietuva


Londonas – triukšmingas ir spalvotas miestas, kuriame stovi daug įdomių objektų, kuriuos verta pamatyti kiekvienam. Apie šį miestą yra kuriamos istorijos, ne viename filme veiksmas vyksta būtent jame. Taip pat Anglijos sostinė gali pasigirti muziejų, teatrų ir, žinoma, turistų gausa. Atvykėliai iš viso pasaulio, ne tik iš Lietuvos plūsta į šį didingą ir įvairų miestą.

Skrydžiai iš Londono į Lietuvą

Skrydžiai iš Londono į Lietuvą yra vykdomi bene kiekvieną savaitę, kartais net kelis kartus per ją. Tai iš ties populiari kryptis, kadangi per šventes arba atostogų metu ne vienas lietuvis nori grįžti aplankyti savo gimtinės ir joje laukiančių artimų bei mylimų žmonių. Taip pat tai išties patrauklus pasiūlymas žmonėms, kurie mėgsta tiesiog susikrovę lagaminus savaitgaliui nuskristi ir aplankyti kokį nors šalies miestą.

Londonas – Lietuva lėktuvų bilietai

Londonas – Lietuva lėktuvų bilietai būna brangiausi švenčių laikotarpiu. Šiuo metu jų kaina gali siekti net kelis šimtus eurų. Tačiau, susiplanavus savo kelionę į Lietuvą iš anksto, kiekvienas gali nusipirkti šiek tiek pigesnius bilietus ta pačia kryptimi.

Taip pat lėktuvų bilietai Londonas – Lietuva būna brangesni šiltuoju sezonu, maždaug vasarą. Tai atostogų periodas, kai į visas pasaulio šalis suplūsta turistai, norintys pamatyti kažką naujo, susipažinti su tos šalies kultūra bei tradicijomis. Tiek Lietuva, tiek ir Londonas yra ne išimtis. Tad kiekvienam, norinčiam įsigyti lėktuvo bilietus į bet kurią šalį kuo pigiau, primygtinai rekomenduojame nelaukti paskutinės minutės. Juk vasaros atostogas galima susiplanuoti jau žiemą – kai neskubėdami galite išsirinkti miestą, kurį norite aplankyti, datą, kada norėtumėte pradėti kelionę, įvairias atrakcijas ir pramogas, nakvynę ir t.t.

Bilietus Londonas – Lietuva kiekvienas žmogus gali įsigyti skrydžių kompanijos internetiniame tinklalapyje. Tai padaryti labai paprasta ir itin patogu. Dažnai skrydžių kompanijos siūlo dideles nuolaidas lėktuvų bilietams, todėl jeigu paieškosite, jums taip pat gali nusišypsoti sėkmė bilietus įsigyti beveik už dyką. Svarbi pastaba – jeigu į Lietuvą iš Londono žadate grįžti su ne vienu krepšiu, patariame pasidomėti skrydžių kompanijos nuostatais dėl papildomo bagažo mokesčio. Juk nenorėtumėte, jog jūsų kelionė apkarstų dėl nenumatytų nesklandumų.

Jeigu jau turite bilietą kišenėje, iki menkiausių detalių susipalnavote visą kelionės eigą ir numatėte savo bagažo kiekį bei svorį, linkime Jums geros kelionės!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH