Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londonas - Vilnius


Londonas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis turistus iš viso pasaulio, kurie tik ir plūsta į jį. Miestas labai įvairus tiek kultūrų, tiek ir žmonių prasme. Jame kiekvienas gali atrasti tai, ko nematė jokiame kitame šalies mieste, susipažinti su įdomiais lankytinais objektais, pasivaikščioti parkuose, pamatyti unikalius statinius ir muziejus.

Londonas – Vilnius lėktuvų bilietai

Jeigu planuojate savo kelionę į šį miestą, pasirūpinkite lėktuvų bilietais iš anksto. Vilnius – Londonas ir Londonas – Vilnius lėktuvų bilietai yra parduodami tiesiog internetu. Kaip tai padaryti? Užsakymas vykdomas labai paprastai, svarbiausia žinoti savo kelionės laiką bei kada norite grįžti į Lietuvą. Pasirinkę skrydžių bendrovę, tuščiuose laukeliuose, kur reikia nurodyti iš kur, į kur skrisite, įrašykite: London – Vilnius, pasirinkite kelionės datą ir raskite sau priimtiniausią pasiūlymą.  Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas norint turėti bilietus savo kišenėje.

Jeigu gyvenate Londone, tai Londonas – Vilnius bilietus geriausiai yra pirkti likus bent pusmečiui iki išskridimo. Turėkite omenyje, kad švenčių laikotarpiu bilietai labai brangsta, kad ir į kurią pasaulio šalį planuojate skristi. Visgi, Londonas – Vilnius skrydžiai yra vykdomi ganėtinai dažnai, todėl į Lietuvą nuskrisite tikrai pigiau. Skrydžiai Londonas – Vilnius yra vykdomi tiesiogiai arba su persėdimu. Skrendant tiesiogiai, jūsų kelionė neprailgs ir bus patogi.

Londonas – Vilnius skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę, kadangi Londonas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Skrydžių kompanijos kiekvieną mėnesį siūlo London – Vilnius pigius skrydžių pasiūlymus. Jos taiko akcijas, nuolaidas, todėl norėdami tiesiog savaitgalį aplankyti Lietuvą, paieškokite internete ir įsigiję bilietus nuskriskite į Vilnių bei padarykite staigmeną savo artimiesiems.

Patariame prieš kelionę kruopščiai pasiskaityti apie pasirinktos skrydžių bendrovės taisykles ir įkainius papildomoms paslaugoms. Jau nusipirkus lėktuvo bilietą kiekvieną gali ištikti nenumatytos problemos – galbūt pasirinktą kelionės dieną nebūsite išleistas iš darbo, arba norėsite pakeisti savo ar kelionės draugo bilieto vardą. Tokiu atveju už papildomą mokestį skrydžių bendrovė suteikia galimybę pakeisti kelionės datą ar vardą ant bilieto.

Taip pat kiekvienam, grįžtančiam iš Londono į Lietuvą turėtų būti aktualus leistinas rankinio bagažo svoris ir dydis. Tad apgalvokite, ar žadate vežtis daug lauktuvių namie laukiantiems artimiesiems.

Jeigu savo kelionę jau suplanavote iki smulkmenų ir esate pasiruošęs skrydžiui, linkime Jums malonios viešnagės Lietuvoje.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH