Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Palanga - Londonas


Londonas – kontrastingas ir niekada nemiegantis miestas, turintis ką parodyti bei ką pasiūlyti nuveikti kiekvienam atvykėliui. Tokie įžymūs objektai, kaip Big Benas, Bekengemo rūmai ar Londono akis – turistų traukos centrai. Skrydžiai Lietuva – Londonas yra vykdomi iš trijų Lietuvos miestų, vienas iš jų – Palanga.

Skrydžiai Palanga – Londonas, kadaise buvusi tik idėja, dabar virto realybe, kuria gali pasinaudoti kiekvienas. Tai iš ties patrauklus ir patogus pasiūlymus žmonėms, kurie gyvena Palangoje, Klaipėdoje, Kretingoje arba aplink šiuos miestus. Juk kitu atveju šios vietovės gyventojams, norintiems skirsti į Londoną, tektų gaišti laiką ir iki artimiausio oro uosto (Kaune) keliauti mažiausiai dvi valandas.

Skrydžiai Palanga – Londonas tikrai neturėtų trikdyti turistų srautų, skrendančių iš Vilniaus ar Kauno. Ši nauja skrydžių kryptis tampa vis paklausesnė, kadangi Lietuva sukūrė išties patogią skrydžių sistemą į turistų mėgstamą miestą Londoną.

Prieš daugelį metų Klaipėdoje veikė tarptautinis Klaipėdos oro uostas, tačiau jis buvo uždarytas dėl keleivių stokos. Žinoma, tai būdavo metai, kai skrydžiai į užsienį nebuvo labai dėl finansinių žmonių galimybių. Vis dėlto, pasvarsčius, jeigu šiuo metu veiktų Klaipėdos oro uostas, Klaipėda – Londonas kryptis tikrai būtų tokia pat populiari kaip ir skrydžiai iš Palangos į Londoną.

Kartais internete galite rasti tokių skrydžių bendrovių parašymų: Palanga/Klaipėda – Londonas, tad neapsigaukite, nes taip užrašomi skrydžiai iš Palangos oro uosto. Skrydžiai iš Palangos į Londoną yra vykdomi kiekvieną savaitę, todėl tai patogus pasiūlymas mėgstantiems keliauti žmonėms ne tik per atostogas, bet ir savaitgaliais.

Užsisakyti bilietus iš Palangos į Londoną yra paprasčiau nei paprasta – internetu pasirinkę norimą skrydžių bendrovę tiesiog suveskite savo pageidaujamą kelionės datą, keleivių skaičių ir nukreipti į mokėjimo sistemą, įsigykite bilietus. Kaip ir kiekvienos kelionės, ypač skrydžių, atveju, patariame pagalvoti apie tokius dalykus kaip bagažas, su kuriuo keliausite ar grįšite. Žinia, kiekviena skrydžių bendrovė yra nustačiusi tikslių matmenų ir svorio rankinį bagažą, kurį galite nemokamai gabentis lėktuvo salone. Tačiau norėdami keliauti su daugiau lagaminų, turėsite sumokėti papildomai.

Jeigu svajojate aplankyti Londoną, tačiau gyvenate toli nuo Vilniaus ar Kauno, kelionių kryptis Palanga – Londonas yra kaip tik jums. Įsigykite bilietą ir keliaukite laisvai!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH