Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Pigūs bilietai į Londoną


Londonas – dažna ir labai pamėgta lietuvių ir viso pasaulio žmonių skrydžių kryptis. Londonas – elegantiškas, tačiau triukšmingas ir spalvingas miestas, žavintis savo kultūrų įvairybe. Jame kiekvienas gali išgirsti žmones kalbančius įvairiomis kalbomis.

Pigūs aviabilietai į Londoną

Jeigu nusprendėte nuskristi į šį miestą, pasirūpinkite, kad pigūs bilietai į Londoną jūsų kišenėje atsidurtų kuo ankščiau. Pigūs bilietai į Londoną būna maždaug juos perkant prieš pusmetį arba bent penkiems mėnesiams prieš išskridimą. Todėl, jeigu susiorganizavote savo atostogas, pasitarėte su draugais ar šeimos nariais, kad visi gali tuo metu kažkur keliauti, kuo skubiau nueikite į skrydžių bendrovės internetinį tinklalapį ir pasirūpinkite, kad pigiausi bilietai į Londoną būtų jūsų.

Pigūs aviabilietai į Londoną užsakomi dar paprasčiau, tereikia turėti banko kortelę ir vos padarius pavedimą, skrydžių bendrovė atsiunčia bilieto išklotinę. Tai yra pats patogiausias bei greičiausias nusipirkimo būdas. Turėkite omenyje, kad skrydžių kompanijos, ne visada spėja pranešti apie skrydžių pakeitimo laiką, todėl prieš pat išskridimą, patariame įsitikinti pačiam ar skrydžių laikai nėra pasikeitę.

Jeigu norite, jog kelionė išties atsieitų kuo pigiau, siūlome pagalvoti ir apie savo būtiniausią bagažą. Žinia, skrydžių bendrovės nemokamai garanatuoja tik rankinį bagažą, atitinkantį nurodytus matmenis ir svorį. Už papildomus lagaminus taikomas specialus mokestis, tad jeigu tikrai norite sutaupyti, pasistenkite būtiniausius daiktus sutalpinti savo rankiniame bagaže.

Jei keliaujate su grupe draugų, įsidėmėkite, jog atsitikus nenumatytiems nesklandumams ir vienam iš grupelės prireikus pakeisti skrydžio datą arba vardą ant bilietos, taip pat taikomi papildomi mokesčiai. Tad kuo geriau ir kruopščiau suplanuosite savo kelionę, tuo didesnė tikimybė, kad ji atsieis pigiau.

Pigiausi bilietai į Londoną – padės kiekvienam pasiekti savo kelionės tikslą nenuskriaudžiant piniginės ir sutaupytus pinigus išleidžiant įvairioms pramogoms ar lankytinų objektų lankymui šiame mieste. Tad kruopščiai ir atsakingai suplanuokite savo kelionę ir mėgaukitės nuostabiu laiku Anglijos sostinėje!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH