Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Vilnius - Londonas


Londonas – turistų miestas, todėl kiekvienas, norintis ten patekti, gali rinktis dvi priemones: automobilį arba lėktuvą. Automobiliu kelionė užtruks žymiai ilgiau, bus ne tokia komfortiška kaip skrendant. Be to, keliaujant automobiliu, reikės keltis keltu, o skrydis Vilnius – Londonas neprailgs ir sutaupytą laiką galėsite praleisti apžiūrinėdami įdomias ir įžymias Anglijos sostines vietas.

Skrydžiai iš Vilniaus į Londoną

Skrydžiai iš Vilniaus į Londoną yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Londonas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Londonas

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Londonas pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei nepralilgs.

Galite rinktis net iš keletos skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Londonas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Londonas Wizzair kelionių pasiūlymai

Skrydis Vilnius – Londonas bus žymiai pigesnis, jeigu nusipirksite bilietus likus pusei metų iki išvykimo, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto. Tik pasirūpinę lėktuvo bilietais, nakvyne – galėsite džiaugtis įdomiomis atostogomis ar dalykine kelione.

Jei svečiuositės Londone pirmą kartą – patariame iš anksto apgalvoti kiekvieną kelionės smulkmeną, kadangi Londonas – gan brangus miestas. Norėdami sutaupyti įvairioms pramogoms bei patogiai nakvynei šiame mieste, logiška, turite pasirūpinti kuo pigesniais skrydžio bilietais. Aukščiau minėtos skrydžių bendrovės reguliariai skelbia akcijas kelionėms, kuomet bilietą į Londoną galima rasti ir už 14 eurų. Žinoma, ši kaina gali nesmagiai pakilti, jeigu žadate vežtis ne vieną lagaminą – už kiekvieną papildomą bagažą skrydžių bendrovės taiko papildomus mokesčius.

Jeigu jau atsakingai susiplanavote savo atostogas ar verslo kelionę į Londoną ir turite kišenėje lėktuvo bilietus, linkime Jums gero skrydžio ir puikių įspūdžių!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH