Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Londone


Londonas – lietuvių pamėgtas miestas ne tik dėl unikalių ir įdomių lankytinų objektų, bet ir dėl gyvenimo jame. Gyvenimas Londone – iš ties nepigus net ir ten dirbančiam ir uždirbančiam Londono gyventojui. Svarbiausias faktorius, nuo kurio priklauso gyvenimo Londone kaine – Londono vieta, kurioje norėsite gyventi – centre, natūralu gyvenimas daug brangenis nei miesto pakraštyje.

Gyvenant Londone svarbu ne tik būsto ar maisto kaina, bet ir susisiekimo galimybės, gyvenimo sąlygos, nusikalstamumo lygis, mokyklų ir darželių lokacijų vietos, gyvenimo kokybė. Londone galimybės yra suteiktos kiekvienam žmogui, tiesiog reikia jomis mokėti pasinaudoti.

Gyvenimas Londono mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Jeigu keliaujate tik atostogoms, o ne visam gyvenimui, būtinai rinkitės centrą, kuriame geriausiai galėsite pažinti šį kosmopolitišką ir dinamišką miestą, galintį pasigirti turtinga kultūra ir istoriniu palikimu.

Nenuostabu, kad Londone, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiuose gyvenimas plaukia sava vaga. Čia tikrai rečiau užklysta turistai. Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Londone yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Visgi, pasidomėkite internete ar pasiklausinėkite ten gyvenančių vietinių žmonių, kurių rajonų ar miesto vietų geriau reiktų privengti arba ten visiškai nesilankyti.

Jeigu norite pradėti gyvenimą Londone ir nežinote, ką turite padaryti pirmiausiai, kad taptumėte beveik oficialiu Londoniečiu, galite susisiekti su lietuvių bendruomene Londone. Yra ne vienas londono lietuvių bendruomenės tinklapis, taip pat daugybė grupių socialiniuose tinkluose, kur į kiekvieną pagalbos šauksmą atsiliepa Londone jau įsitvirtinę tautiečiai. Ten galite rasti naudingos informacijos, susijusios ne tik su patarimais, kur gyventi, kur mažiausia kaina gauti įvairias būtiniausias paslaugas, bet ir kaip susitvarkyti gyvenimui Anglijoje būtiniausius dokumentus ar saugiai įsidarbinti.

Gyvenimas Londone sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Londono gatvėse sulėtėja ir aptingsta. Tai galimybių pilnas miestas, galintis iš svajonės tapti realybe.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH