Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Londone


Mąstote, ką būtų įmanoma nuveikti ateinantį savaitgalį? Kaip įdomiai praleisti laiką? O gal savaitgalis Londone – pati optimaliausia galimybė ne tik pailsėti po savaitės darbų, bet ir pamatyti kažką naujo? Savaitgalio Londone kainą gali atsverti brangūs savaitgalio malonumai, todėl pažinti naują miestą tikriausiai yra kur kas įdomiau.
Londonas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Londone įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste. Londone veikia daug muziejų, teatrų, parkų, galima pamatyti į Unesco paveldo sąrašą įtrauktus objektus, taip pat tiesiog pasivaikščioti miesto gatvėmis ir pažinti Londono gyventojų tradicijas bei kultūrą.

Savaitgalis Londone pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Pasidomėkite apie šiuos renginius internete arba nueikite į Londono turizmo informacijos centrą ir pamatykite šį miestą visiškai kitokį nei galbūt įsivaizdavote. Net ir trumpas laikas praleistas šiame mieste bus įsimintinas ir suteiks optimizmo ne tik ateinančioms kelioms dienoms, bet ir paliks neužmirštamų emocijų visam gyvenimui.

Jeigu norite , kad savaitgalis Londone nenuskriaustų piniginės, siūlome būtinai apsilankyti įvairiuose muziejuose ir galerijose, kurios Londone būna išskirtinai nemokamos. Taip pat viešnagės metu daugiau sutaupyti įmanoma pasirenkant viešbučius už miesto centro – centre kambarių kainos gali būti neįtikėtinai didelės. Dar vienas patarimas – pasinaudokite Londono pasu (London Pass) – tai turizmo centruose arba internetu įsigyjama paslauga, kurios dėka ne tik su nuolaida galėsite aplankyti populiariausius šio miesto objektus, bet ir neturėsite laukti milžiniškose eilėse.

Savaitgalis Londone – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ar foto kameros ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas. Jeigu jau įsigijote bilietą į Londoną ir esate pasiruošęs tobulam savaitgaliui, linkime neišdildomų įspūdžių ir nepamirštamų nuotykių šiame margame ir pašėlusiame mieste.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH