Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Turizmas Londone


Londonas – stebuklingas miestas. Jame net ir lankantis kelioliktąjį kartą gali pamatyti bei atrasti vis kažką naujo. Čia veikia virš 100 muziejų ir teatrų, parkai, kuriuose žmonės leidžia savo laisvalaikį. Šiame mieste taip pat gausu įvairių istorinių paminklų, statulų, tiltų ir kitų lankytinų objektų – tai didžiausias Anglijoje traukos centras.

Turizmas Londone yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams. Londono turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tarptautine anglų kalba, todėl norint susišnekėti tikrai nebus problemų. Turizmo centre pasiimkite biuletenių, įvairių lankstinukų, miesto žemėlapį ir keliaukite po Anglijos sostinę užtikrinai bei pamatykite viską, kas jus domina!

Jei keliaujate į Londoną pirmą kartą – ypač rekomenduojame pasinaudoti visa suteikiama informacija apie turizmą Londone. Ne vienas keliautojas, kuris pirmą kartą aplanko naują miestą, leidžiasi klajonėms po gatves nė kiek nepasiruošęs ir nepasidomėjęs turizmo ypatumais, todėl nusivilia. Juk pirma pažintis su bet kokiu miestu įvyksta tik pirmą kartą gyvenimą. Antras apsilankymas Londone būtų jau visai kitokia patirtis nei apsilankius pirmąkart. Tad reikia naudotis šia proga ir jau per pirmą vizitą Londone smalsiai iššniukštinėti visą miestą ir jo istoriją, pramogas, kultūrinius objektus.

Kaimo turizmas Londone – dažniausiai tai emigravusių lietuvių verslas. Visgi, ir patys Londono gyventojai už miesto centro siūlo žmonėms išsinuomoti kaimo turizmo sodybas vestuvėms, šventėms ar tiesiog ramiam poilsiui gamtoje. Tai unikali galimybė pažinti kitokį Londoną.

Turizmas Londone yra pavyzdingai išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (The London Pass) – tai kortelė, kuri gali sutaupyti kiekvieno turisto pinigus. Su ja nemokamai galėsite lankyti parodas, muziejus, daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, ji suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Londono turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Londone – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos. Pažinkite šį miestą, jo istoriją, kultūrą, ir drąsiai leiskitės į nuotykius bei pramogas!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH