Skrydžiai į Londoną

Jeigu pabodo kiekvieną savaitgalį sėdėti namie, o atostogas leisti tik Lietuvos pajūryje, nes kartais tai atrodo pigiausia išeitis, drąsiai galime pasakyti, kad tai netiesa. Skrydžių kompanijos siūlo itin pigius lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų, ne išimtis ir Londonas. Jeigu norite sušukti savo draugams „Skrendu į Londoną“ – tai galite drąsiai daryti, nes pigiausi lėktuvo bilietai tekainuoja vos 14 eurų į vieną pusę.

Skrydžiai į Londoną iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (Vilniaus, Kauno bei Palangos) oro uostų. Todėl tai yra pati patogiausia išeitis, kadangi gyvendami, pavyzdžiui Palangoje, netgi sutaupote pinigų, kuriuos būtumėte išleidę transportui, vežančiam iki kitų oro uostų.

Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Londoną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Londoną tapo dar labiau prieinami. Pigių skrydžių į Londoną galite įsigyti nuo 14 eurų.

Paskutinės minutės skrydžiai į Londoną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Londoną įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Skrydis į Londoną taip pat bus pigus jeigu susiplanuosite savo kelionę iš anksto ir bilietus nusipirksite likus maždaug pusmečiui iki išskridimo.

Ne tik skrydis į Londoną, bet ir visa kelionė bus pigi, jeigu pasirūpinsite iš anksto nakvyne Londone, susiplanuosite kelionę ir pasidomėsite kuriomis dienomis į muziejus šiame mieste galima užeiti visiškai nemokamai.

Plačiau skaitykite:

Skrydžiai į Londoną