Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Londoną


Jeigu pabodo kiekvieną savaitgalį sėdėti namie, o atostogas leisti tik Lietuvos pajūryje, nes kartais tai atrodo pigiausia išeitis, drąsiai galime pasakyti, kad tai netiesa. Skrydžių kompanijos siūlo itin pigius lėktuvų bilietus į daugelį pasaulio miestų, ne išimtis ir Londonas. Jeigu norite sušukti savo draugams „Skrendu į Londoną“ – tai galite drąsiai daryti, nes pigiausi lėktuvo bilietai tekainuoja vos 14 eurų į vieną pusę.

Skrydžiai į Londoną iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų (Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostų). Tai yra pats patogiausias keliavimo į Angliją arba tiesiai į Londoną būdas, kadangi skrydžiai vyksta ne tik iš Vilniaus ar Kauno, bet ir Palangos. Anksčiau Palangos, Klaipėdos ar kitiems šio regiono gyvenojams norint aplankyti užsienį, reikėdavo mažiausiai dviejų valandų kelionės ik artimiausio oro uosto Kaune. Tačiau šiandien populiarėjant pigiems skrydžiams į bet kurį Europos kampelį, visų Lietuvos regionų gyvenojmas yra suteikiamos idealios sąlygos kelionėms lėktuvu.

Jeigu gyvenate Lietuvos ir Latvijos pasienyje, taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius ir iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Londoną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Londoną tapo dar labiau prieinami. Bilietų pigiems skrydžiams į Londoną galite įsigyti nuo 14 eurų. Skrydžių bendrovės apie tokias akcijas nuolatos skelbia savo interneto svetainėse, o ir visas internetas mirga nuo įvairių pigių skrydžių pasiūlymų ir reklamų – svarbiausia patiems laiku ir apgalvotai išsirinkti kelionės datą bei tikslą.

Paskutinės minutės skrydžiai į Londoną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Londoną įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Skrydis į Londoną taip pat bus pigus jeigu susiplanuosite savo kelionę iš anksto, ir bilietus nusipirksite likus maždaug pusmečiui iki išskridimo.

Ne tik skrydis į Londoną, bet ir visa kelionė bus pigi, jeigu iš anksto pasirūpinsite nakvyne Londone, susiplanuosite kelionę, ir pasidomėsite kuriomis dienomis į muziejus šiame mieste galima užeiti visiškai nemokamai. Londonas nėra pats pigiausias miestas, tačiau kruopščiai apgalvoję visas kelionės detales ir išlaidas, pasirinkę ekonominės klasės viešbučius ir daug biudžeto „nesuvalgančias“ pramogas, galite sau susiplanuoti svajonių atostogas ir šiek tiek sutaupyti.

Linkime pilnos įspūdžių kelionės!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH