Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londono oro uostai


Jeigu planuojate kelionę į Londoną, svarbiausia perkant lėktuvo bilietus iš anksto nuspręsti į kurią šio miesto vietovę keliausite. Londono oro uostai stovi šalia svarbiausių Londono vietų, kad atvykėliams būtų paprasčiau pasiekti savo kelionės taškus. Oro uostai Londone iš viso yra 5.

Oro uostai Londone:

Londono Heathrow oro uostas (LHR)

Tai vienas iš didžiausių oro uostų visame pasaulyje. Nuo paties Londono cento jis nutolęs 32 km, kurį būtų patogiausiai pasiekti važiuojant traukiniu. Pigesnis variantas – važiuoti iš Londono oro uosto metro. Kadangi tai didelis ir užimtas oro uostas, nenuostabu, jog jame ne vienas skrydis yra atidedamas porai valandų, o kartais ir visai dienai. Šis oro uostas turi net jam priklausantį viešbutį, skirtą tiems, kurie per naktį turi laukti kito skrydžio.

Londono Luton oro uostas (LTN)

Šis oro uostas nutolęs nuo Londono centro apie 50 km į šiaurės vakarus. Į centrą galite patekti autobusu, kuris kursuoja maždaug kas 20 minučių. Todėl nesugaišite savo brangaus laiko ir į numatytą lokacijos vietą pateksite žymiai greičiau.

Londono Stansted oro uostas (STN)

Šis Londono oro uostas yra nutolęs vos 64 km nuo miesto centro. Patogiausias būdas į jį patekti – traukiniu, kuris kursuoja maždaug kas 15 minučių.

Londono Gatwick oro uostas (LGW) 

Tai antras pagal dydį oro uostas, esantis Jungtinėje Karalystėje. Nuo Londono centro jisai nutolęs vos 48 km į pietus. Greičiausiai centrą galite pasiekti važiuodami traukiniu. Tai užtruks apie 35 minutes. Taip pat iš šio oro uosto kursuoja autobusai. Todėl kiekvienas žmogus gali pasirinkti bent dvi kelionių galimybes.

London City oro uostas

Tai oro uostas, įsikūręs rytinėje Londono dalyje. Jums reikalingas lokacijos vietas galite pasiekti metro arba traukiniais, kure kursuoja maždaug kas 10 minučių.

Londono oro uostai – švarūs ir dideli. Juose saugumas garantuotas, todėl laukdami skrydžio į kurią nors kitą pasaulio šalį, drąsiai galite pamiegoti arba kitaip praleisti savo laisvą laiką.

Visi Londono oro uostai yra modernūs ir patogūs, todėl čia be jokių problemų rasite nemokamą bevielį internetą, muitu neapmokestintų parduotuvių, kur galite neįtikėtinai žemomis kainomis nupirkti artimiesiems lauktuvių. Didesniuose oro uostuose yra net įrengti viešbučiai, skirti tiems atvejams, kai skrendama į tolimus skrydžius su persėdimais, trunkančiais parą ir daugiau. Net jei nenumatytu atveju įstrigsite viename iš oro uostų, laikas čia neprailgs!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH