Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Londono Stanstedo oro uostas


Londonas – turistų mėgstamas miestas. Tam, kad kelionė į Jungtinės Karalystės sostinę būtų paprastesnė, miestas pasirūpino net 5 oro uostais, į kuriuose kiekvieną dieną kursuoja lėktuvai iš viso pasaulio šalių, Lietuva – ne išimtis. Londono Stanstedo oro uostas tikriausiai vienas žinomiausių.

Londono Stanstedo oro uostas

Londono Stansted oro uostas yra nutolęs maždaug 64 km nuo šio miesto centro. Patogiausias susisiekimas – autobusu arba greituoju traukiniu, kurio pavadinimas „Stansted Express“. Šis traukinys kursuoja kas 15 minučių, o iki centro nuveža vos per maždaug 50 minučių. Tai iš ties greitas variantas. Pasirinkę važiuoti autobusu ir mokėti šiek tiek mažiau, savo kelionės tikslą pasieksite per 1 val arba 1,5 val.

Greitojo traukinio bilietas į vieną pusę kainuoja 23,40£ – tai yra apie 32 eurai. Autobuso bilietas kainuoja daugiausiai 11£ – apie 15 eurų.

Londono oro uostas Stansted – viena iš patogiausių lokacijų norint pasiekti Anglijos sostinės centrą. Šis oro uostas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų keliaujant į Londoną su bet kuria skrydžių bendrove.

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie šį oro uostą arba nusipirkti lėktuvo bilietus būtent jame, įsiveskite Google paieškos sistemoje „Londono oro uostas Stansted“ ir gaukite visą jums rūpimą informaciją.

Londonas Stansted oro uostas – švarus, patogus ir pritaikytas visiems keleivių poreikiams, jame galite sutikti žmonių iš viso pasaulio šalių. Jeigu iki jums skrydžio turite šiek tiek laiko, pasivaikščiokite oro uoste, nusipirkite kavos, nupirkite lauktuvių savo draugams ar kaip nors kitaip praleiskite savo laisvalaikį.

Šis oro uostas gali pasigirti didele ir plataus pasirinkimo bemuitinių prekių parduotuve, kur puikiomis kainomis rasite įsigyti visko – nuo saldainių iki garsių dizainerių kvepalų, akinių nuo saulės, net gi madingiausios avalynės ir drabužių. Taip pat čia yra ne vienas aukšto lygio restoranas, kur prieš kelionę paskutinį sykį galima pasimėgauti Angliška virtuve. O paprastesnių poreikių keleiviams visada prieinamas nemokamas internetas, kurio pagalba galėsite atsakyti į svarbius laiškus ar stebėti pasaulio naujienas.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH