Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Londoną


Londonas – vienas iš įdomiausių Europos miestų ne tik dėl lankytinų objektų, teatrų bei muziejų gausos, bet ir dėl kultūrų skirtumų jame. Sakoma, kad Londone galima išgirsti net 300 skirtingų kalbų. Tai įvairiapusiškas ir dinamiškas miestas, įkvepiantis ne vieną žmogų. Todėl, ne paslaptis, kad skrydžių kryptis į jį yra labai populiari.

Paskutinė minutė į Londoną

Paskutinės minutės skrydžiai į Londoną yra organizuojami įvairių skrydžių kompanijų. Tai iš ties patrauklus pasiūlymas žmonėms, kuriems patinka spontaniškumas. Todėl, jeigu pavargote nuo kasdieninių savaitės darbų, kamuoja stresas darbe ir namuose arba tiesiog norite šiek tiek paįvairinti savo kasdienybę – paskutinės minutė į Londoną yra kaip tik Jums.

Paskutinės minutės skrydžiai į Londoną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Londoną įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Dažniausiai paskutinės minutės į Londoną bilietai yra negražinami, tačiau gali būti keičiami. Šios sąlygos kiekvieno skrydžių bendrovės yra vis kitokios, todėl prieš pirkdami paskutinės minutės bilietus į Londoną, pasidomėkite teikiamomis sąlygomis, susipažinkite su taisyklėmis, kad vėliau nebūtų jokių problemų.

Savaime suprantama, kad įsigiję paskutinės minutės skrydį į Londoną, turite suskubti susirasti ir nakvynę viename iš Londono viešbučių ar hostelių. Įsitikinkite, jog neperkate paskutinės minutės skrydžio dienai, kai Londone vyksta kokia nors svarbi šventė. Tokiu atveju dažniausiai visos patraukliausia kaina prieinamos vietos viešbučiuose būna jau išgraibstytos, tad tenka daug sumokėti už prabangius apartamentus. Net ir paskutinės minutės sprendimai turi būti gerai apgalvojami ir vykdomi su nuovoka.

Paskutinės minutės skrydis į Londoną – tai netradicinis ir spontaniškas sprendimas tiems, kurie išsiilgę aštrių įspūdžių ir nepamirštamų nuotykių. Tikimės, jog jūsų paskutinės minutės skrydis į šį miestą bus maloni ir jaudinanti patirtis.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH