Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Londoną


Londonas – vienas įdomesnių miestų pasaulyje tiek savo įvairiapusiškumu, tiek dinamiškumu, įdomumu. Jame stovi labai garsūs pastatai, daug lankytinų objektų, muziejai, teatrai, parkai, kurie įkvėpė ne vieną pasaulio žmogų. Pigus skrydis į Londoną – gerų atostogų garantas, nenuskriaudžiant savo piniginės.

Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną yra vykdomi įvairių skrydžių bendrovių. Prieš skrendant į bet kurį miestą, Londonas nėra išimtis – labai svarbu susiplanuoti savo išvykimo laiką ir kitas kelionės detales. Pigiausi skrydžiai į Londoną bus tada, jeigu iš anksto nusipirksite lėktuvo bilietus. Iš anksto – tai reiškia, bent 6 ar 5 mėnesiams iki lėktuvo išskridimo.

Pigiausi skrydžiai i Londoną taip pat būna paskutinėmis minutėmis. Žinoma, ne visada, tačiau kiekvienas, paieškojęs internete paskutinės minutės pasiūlymų, gali atrasti bilietų, už labai mažą kainą.  Patariame, jeigu susiplanavote atostogas iš anksto, nerizikuokite ir neieškokite paskutinėmis minutėmis pigių bilietų, nes galite likti nieko nepešę.

Pigus skrydis į Londoną bus prieinamas kiekvienam, jeigu ne tik pasirūpinsite lėktuvų bilietais, bet ir nakvyne Jungtinės Karalystės sostinėje. Pasidomėkite į kuriuos lankytinus objektus galite patekti visiškai nemokamai, o kuriomis dienomis įėjimui į juos taikoma nuolaida ir pamatykite didingąjį Londoną už mažesnę kainą.

Jeigu tikrai norite sutaupyti kuo daugiau, patariame ne tik pirkti bilietus iš anksto, bet ir tinkamai pasirūpinti kitais kelionės aspektais – nakvyne bei pramogomis. Londonas – brangus miestas, todėl nakvynė viešbutyje arčiau centro gali atsieiti nepigiai. Geriausias variantas – tai viešbučiai ar hosteliai šiek tiek toliau nuo centro. Juose rasite svabiausias paslaugas ir patogumus, už kuriuos nereikės permokėti.

Jei norite sutaupyti ne tik įsigydami pigių skrydžių bilietą, bet ir eidami pramogauti Londone, užsisakykite London Pass. Ši kortelė leis pigiau ir be eilių patekti į populiariausias Londono vietas.

Pigūs skrydžiai į Londoną – tai pirmas žingsnis taupių, tačiau smagių atostogų link!

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH