Pigiausi skrydžiai į Londoną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Londono


Spalvingasis Londonas – vienas iš labiausiai lankomų miestų visoje Europoje. Jisai kiekvieną žavi savo kultūrų įvairove, nes jame galima išgirsi net 300 skirtinų kalbų. Mieste įkurta virš 100 muziejų ir teatrų, taip pat stovi tokie visame pasaulyje žinomi objektai kaip Londono akis, Bekengemo rūmai ar Big Benas. Net 4 Anglijos sostinėje esantys objektai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ne paslaptis, kad skrydžiai iš Londono bei į jį yra vykdomi kiekvieną dieną.

Skrydžiai iš Londono į kitas šalis – dažnas reiškinys. Ne vienam jis tampa tik tarpine stotele norint pasiekti kitą pasaulio kraštą. Net ir tapęs trumpu sustojimu, Londonas gali nustebinti kiekvieną turistą, atvykusį bent dienai į miesto centrą. Net jeigu laukiant persėdimo į kitą lėktuvą Londono oro uoste reikia pralaukti per naktį, priklausomai nuo oro uosto, šalia stovi jam priklausantys viešbučiai, kuriuose galima patogiai pernakvoti prieš kitos dienos skrydį. Moderniuose Londono oro uostuose taip pat yra prieinamas nemokamas internetas ir bemuičių prekių parduotuvės. Tad net ir esant už Londono ribų pramogų čia netrūksta.

Pigūs skrydžiai iš Londono ir jį yra vykdomi įvairių skrydžių kompanijų. Tokias keliones gali įsigyti kiekvienas žmogus, žinantis tikslią datą, kada nori išsskristi. Pirkdami bilietus likus bent pusmečiui iki lėktuvo išskridimo, tikriausiai gausite pačius pigiausius ir palankiausius pasiūlymus. Pirkdami bet kokius bilietus turėkite omenyje kelionės datą, taip pat bagažą, kiek ir kokių matmenų lagaminų žadate vežtis. Tai svabu, nes už papildomą bagažą visdada taikomi mokesčiai. Pigus skrydis nebus toks pigus, jeigu žadate gabentis tris nemažus lagaminus. Primename, jog standartą atitinkantis rankinis bagažas yra nemokamas kiekvienoje skrydžių kompanijoje.

Taip pat pigūs skrydžiai iš Londono ir jį yra siūlomi paskutinėmis minutėmis. Tai iš ties optimaliausias variantas azartiškiems ir judriems žmonėms. Juk yra sakoma, kad ekspromtu suplanuotos kelionės būna pačios geriausios. Todėl, panaršykite internete ir raskite pačias geriausias keliones iš Londono ne tik į Lietuvą, bet ir į kitas pasaulio šalis.

Kelionę iš Londono internetu gali įsigyti kiekvienas žmogus, kuris turi banko kortelę. Tai pats paprasčiausias ir greičiausias būdas įsigyti lėktuvo bilietus į šalį, kurią norite pamatyti.

Londono Oro uostai
  • Gatwick oro uostas LGW
  • Stansted oro uostas STN
  • Luton Airport oro uostas LTN
  • Municipal oro uostas SEN
  • Heathrow oro uostas LHR
  • City Airport oro uostas LCY
  • Biggin Hill oro uostas BQH